Dünya Savaşı Başlayacak, Müslüman Bir Devlet Avrupa'ya Hakim Olacak

(1/4) > >>

akhilleus:
Bunu diyen ben değilim tabiki. Bunu diyen Vangelia Gushterova ya da kısaca Baba Vanga adlı kahin...

Baba vanga kimdir?

Asıl adı Vangelina Pandeva olan Baba Vanga, 1911 yılında dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan'da (şimdiki Makedonya) doğdu. 13 yaşında sele kapılarak toprak altında kaldı. İki gözü de iltihaplanıp kapandı. Bu kazadan sonra geleceği okumaya başladı. Dokunduğu her şeyi tüm ayrıntılarıyla tarif ediyor, bastığı toprakta yıllar önce ne olaylar geçtiğinin hepsini söylüyordu.

Ünü arttıkça Bulgar devletini bir organı gibi çalışmaya başladı. Aylık maaşa bağlandı. Bilim adamları görüşmek isteyenlerin randevularını ayarlamaya başladı. Kehanetlerin hepsi Bulgar hükümeti tarafından kaleme alındı. Kayıtlara göre ünlü kahini zamanında Nazi lideri Adolf Hitler bile ziyaret etti. Hitler'in bu görüşmeden çok sinirli çıktığını söyleniyor. Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşındayken öldü.KEHANETLERİN %80'İ TUTTU

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın kehanetlerinin yüzde 80'i doğru çıktı. 1989'da Rus televizyonuna İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da Vladimir'in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak demişti.
Vanga Dünya savaşı başlayacak, Müslüman bir devlet Avrupaya hakim olacak gibi yakın gelecek ve ilerisi için kehanetlerde bulunmuş Şimdi size bu kehanetleri olacağı tarihleri ile sıralayacağım;


2008- Endonezyada çekişme yaşanacak. 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.2010- 3.Dünya Savaşı Kasım-2010da başlayacak ve Ekim-2014te bitecek. Nükleer ve kimyasal silahlar kullanılacak.


2011- Kuzey Yarımküreye Radyoaktif serpinti olacak. Hayvanlar ve bitkiler sağ kalmayacak. Müslümanlar, hala hayatta kalmış olan Avrupalılara karşı kimyasal savaş başlatacaklar.


2014- Kimyasal savaşın bitmesiyle dünyadaki insanlarının çoğu deri kanseri olacaklar veya deriye bağlı hastalıkları olacak.2016- Avrupa neredeyse boş. Nufüs gittikçe azalıyor2018- Çin, Yeni Dünya Gücü olacak.2023- Dünyanın yörüngesi hafifçe değişecek.2025- Avrupa hala biraz yerleşim alanı.2028- Yeni enerji kaynağı geliştirilecek. (Muhtemelen termonükleer reaksiyon kontrolü) Açlık problem olmaktan çıkacak.Venuse pilotlu uzay yolculuğu uygulanacak.2033- Kutup buzları eriyecek. Dünya okyanus seviyesi yükselecek.


2043- Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046- Yapay organlar üretilecek. Vücut organı değişimi, gözde tedavi yöntemi olacak.

2066- Müslümanların elinde olan Romaya saldırı sırasında, ABD iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak.(Ani donma)

2076- Sınıf ayrımı kalkacak. Tüm dünyada Komünizm hakim olacak!

2084- Doğanın yeniden doğuşu...

2088- Yeni Hastalık: İnsanlar saniyeler içinde yaşlanacak.

2091- Hastalığın tedavisi bulunacak.

2100- İnsan yapımı Güneş, Dünyanın karanlık tarafını da aydınlatmaya başlayacak.

2125- Macaristanda, uzaydan sinyal alınacak. (İnsanlar tekrar Vangayı hatırlayacak)

2130- Uzaylıların önerisiyle su altında Koloniler kurulacak.

2154- Hayvanlar yarı-insanlaşacak.

2167- Yeni bir Din ortaya çıkacak...

2170- Büyük kıtlık/kuraklık...

2183- Marstaki koloni nükleer ulus haline geliyor ve Dünyadan bağımsızlık istiyor. (ABDnin İngiltereden bağımsızlık istediği tarzda)

2201- Güneşteki termonükleer reaksiyon yavaşlıyor. Isı düşüyor.

2256- Uzay yolculukları Dünyaya yeni hastalıklar getiriyor.

2262- Gezegenlerin yörüngeleri devamlı olarak değişmeye başlıyor. Mars, bir kuyrukluyıldızla çarpışma tehditi altında.

2288- Zamanda yolculuk. Uzaylılarla yeni temaslar.

2299- Fransada İslama karşı başkaldırı...

2480- İnsan yapımı iki güneş çarpışacak. Dünya tekrar karanlıkta kalacak.

3005- Marsta savaş...

3797- Dünyanın sonu Dünyadaki tüm yaşam ölecek. İnsanlar yeni bir güneş

sisteminde yaşam alanı arıyor.

(Ç)ALINTIDIR

Ben inanmıyorum ama yinede paylaşmak istedim

_GlaviatoR__:
Böyle seylere inanmak zor ama gene de musluman bir ulkenın avrupada guc sahıbı olmasını da ısterım.

Crash16:
Evet dediğin gibi buna inanmak zor ama ne bileyim gerçekte olabilir...

banane:

   Ewt olabilir ama böyle şeyler birazcık tanrı kavramını küçültüyor.Her seferinde yeni bir oluşum içine giren dünya  başlangıc noktasına geri dönüyor.Bu böyle devam edecekmiş gibi gelirdi bana eğer Kur'an olmasa...

_CyriC_:
uzaylılardan öneri alacakmışız vay canına :D saçmalıktan başka birşey değil uzaylılar türkçemi konuşuyo yoksa global dil olan ingilizce onlardadamı geçerlii

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa